Владислав Тищук

Привіт усім!!! Хочу поділитися враженнями від поїздки в Китай і те як відбувається тут процес навчання меленьких дітей у дитсадках. Пройшовши співбесіду на позицію викладач англійської мови я практично не уявляв, що мене може тут очікувати. Не буду багато розказувати на рахунок документів, але мені дуже пощастило з агенцією Marine Life і в плані робочої візи все робиться, швидким цей процес по збору документів не назвеш, але в кінцевому результаті ви отримуєте цю візу. Що дуже допоможе вам в подальшому почувати себе комфортно в Китаї протягом року без всяких перетинань кордонів і так далі…
Тепер з роботою. Маючи досвід роботи на лайнері (asst.waiter), я був готовий працювати без вихідних. Проте, в Китаї вихідні тобі дають і ти зможеш і відвідати величезну кількість цікавих і історичних місць і провести час в своє задоволення. Працюю приблизно 5 годин в будні дні, робота дуже цікава і зовсім не виснажлива. Діти дуже грайливі і проводити з ними час одна втіха. Не міг собі уявити, що існують такі умови праці. Дуже задоволений, що сюди приїхав. Житло надають і харчування коли ти в школі компанія забезпечує. Одним словом раджу усім спробувати.
З мінусів скажу, що з англійською мовою тут трошки все складніше, люди на вулиці практично нею не володіють, але включивши усі засоби комунікації які на даний момент існують (перекладачі, онлайн додатки зі звуковим перекладом і тд) можна знаходити спільну мову. Тому пробуйте, впевнений ніхто не пожаліє)))