Viktor Andrusyshyn

Відгук від Victor Andrusyshyn про роботу на лайнерах 🏝️
What’s up guys?)
Хочу поділитись із вами враженнями від тріпу по Карибському басейні і про те як відбувався процес роботи на Круїзних Лайнерах, адже я вже за півтора роки встиг побувати на 2-х різних за розміром і класом. Пройшовши співбесіду на позицію Lifeguard(рятівник) я практично не усвідомлював що може мене очікувати на цьому шляху Моряка, наперед забіжу, експіріенс який я отримав від цього всього забути ніколи не вдасться, тому що все було із позитивної сторони. На рахунок документів то це все відбувається із підтримкою агенції Marine life як із сторони інформації, документів а також постійного корегування і направлення по різних питаннях і поступових діях, так із підтримкою самого керівника агенції, в залежності як ви з кооперуєтесь стільки займе часу отримання документів, із моєї сторони я все зробив за 2 міс і це я робив у розвалку.
На рахунок роботи на Круїзних Лайнерах я дуже задоволений, адже це дало мені можливість подорожувати по просторах Карибського моря а також Сполучених Штатів Америки про які я мріяв все своє життя, плюс така робота загартовую тебе як особистість і міняє у кращу сторону, адже після проведеного тісного контакту в робочому процесі різних національностей я перейняв на себе навички різних за характером типу людей і це якби зробило апгрейд моєї особистості. На рахунок самої роботи то на Корабалі були різні моменти від Позитивно проведеного робочого дня із цікавими гостями які люблять спілкуватись дуже багато, до моменту коли вже реально на 5 міс контракту хочеться їхати до дому, але ти в цей момент розумієш для чого сюди приїхав і із якою метою, це я вважаю в кожній роботі є такі моменти, але коли ти цей момент переборюєш то доказуєш собі що ти сильна особистість і такий стиль роботи саме для тебе. На рахунок побачених красивих островів і міст то тут важко словесно описати, я вважаю що за своє життя я б ніколи собі не позволив полетіти у Колумбію, Мексику, Гаваї, Ямайку, Коста Ріку, і ще дуже багато різних приватних островів і цікавих місць які вражають своєю унікальністю. Працював я по 8,5 год в день робота фізично Рятівника не важка, адже у твої убовязки входить спостерігання за збереженістю гостей у середині басенів, але звичайно були свої мінуси адже треба стояти під жарким 30 град. сонцем, но компанія давала всі засоби захисту від сонця. Жив я і як і усі у крю каютах, простору мало але для проживання на кораблі достатньо, на рах. Їжі то цього тут було більш достатньо, набрав за 8 міс + 10кг но для мене це у користь так як займаюсь в залі і м’язова маса не помішає, люди є різні але від того яких ти хочеш знайти колег залежить твоє оточення друзів, в основному всі на позититиві, у робочому процесі підтягнув Англійську, адже коли перед приїздом я думав що практично знаю 70% англійської, а коли почав працювати то вийшло наоборот 30% розумію і 70% не володію але місяць, другий і все гуд)
Тому раджу всім спробувати себе у цьому я б так сказав іншому типу життя і роботи, в любому випадку не пожалієте адже отримаєте враження які у повсякденному житті не отримати!!!