Ksyusha Zazulyak

«Оксана,як називається та фірма,через яку ти їздила…?»
«А хто то тебе відправляв на той корабель?» «Слухай,дай номер того, через кого ти їздила на лайнер»
.
Дуже часто чую ці питання/прохання. Сьогодні розставлю всі крапки і поясню.
Спочатку коротенька передісторія. .
.
Вирішила податись на корабель ще на
1 курсі,коли побачила листівки,що роздавали в нас біля університету. «Так класно! Гроші+подорожі» подумала і твердо вирішила для себе що це значно краще і дасть мені більше ніж магістратура. Скажу одразу, то було одним з найкращих рішень в моєму житті. Отак влітку,після 3 курсу ми з моєю найміцнішою опорою-мамою,яка через довгі вмовляння погодилась на цю авантюру пішли в офіс агенції,яка тоді ще називалась «Experience abroad». Нас дуже класно прийняли,все пояснили і я твердо вирішила для себе їхати. Щоб ви розуміли, коли я їхала,то серед моїх знайомих нікого не було з таким досвідом. Я була перша. Тому було страшно і цікаво водночас. .
Після корабля вже до по старій схемі діяла,але цього разу в Китай. Причини:
1. Чому б і ні,там мене ще не було.
2. Вчительський досвід мені був потрібен надзвичайно.
3. Матеріальні принади 😊
.
В обох випадках я отримувала повну підтримку і розуміння зі сторони агенції, яка зараз називається «Marine life» і дуже тішусь, що вже ми маємо не просто робочі стосунки, а напевно дружні:) За більшою інформацією звертайтесь до них на сторіночку @work_cruise_ship
Від себе скажу,що весь оцей досвід зайняв десь 3 роки мого життя (підготовка,сама робота і відповідно все,що з нею зв’язано навіть в емоційному плані)
Саме стільки часу мені треба було щоб зрозуміти що я хочу і щоб відбулось моє особисте становлення як Оксани Зазуляк.
Не кажу проходити той же шлях, кажу наважуватись і не боятись. Повірте, то буде найркаще, що коли-небудь з вами ставалось навіть, якщо це переїзд до Львова.
Успіхів! ⭐️

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008859275605&lst=100016171268137%3A100008859275605%3A1562767674&sk=timeline