
Ілона Данилюк
Всім привіт) Хочу поділитися своїм досвідом роботи в Дубай. Працювала я продавцем-консультантом в Дубай молі. Емоції тільки позитивні, колектив був дружній, робота не важка, 8 годин зміна, також якшо ти успішно виконуєш план продаж отримуєш комісію. Їдьте, не пожалієте)
https://www.facebook.com/ilona.danylyuk

