Робота в Китаї та 10 причин обрати Marine Life!

Робота в Китаї та 10 причин обрати Marine Life!

Icon 14.12.2018
Icon By life_adm
Icon коментарів

1. Ви будете забезпечені усіма необхідними умовами для комфортного життя та роботи в Китаї. Вас зустрінуть по прильоту, з Вами завжди буде менеджер який допоможе при відкритті банківського рахунку, купівлі сім-карти, допоможе освоїтись на місці.
2. Забезпечується РОБОЧА віза!!! (Виключно робоча віза)
3. Робочий графік – 5 днів на тиждень, пристойне житло неподалік школи, оплачувані відпустки та квитки до дому по закінченні терміну контракту.
4. Ми надаємо всі послуги “під ключ”. Що це означає? Це означає Вашу безтурботність і спокій під час оформлення на програму. Вам не потрібно їхати в посольство, заповняти форми та підписувати документи. Все це ми робимо за Вас і економимо Ваш час!
5. 100% задоволених клієнтів, жодних ризиків втратити кошти, жодних негативних відгуків!
6. Наша підтримка на протязі усього терміну контракту! Що це означає? Ви не хвилюєтесь про те, що на місці роботи може щось піти не так, що виникнуть якісь проблеми або будуть недотримані умови контракту чи ін. Це на так, що Ви поїхали і до побачення, ні! Ми про Вас піклуємося від початку і до закінчення контракту.
7. Термін оформлення до 3-х місяців! Ми допоможемо Вам заощадити кошти і на протязі усього процесу Ви не будете відволікатися від свого буденного життя.
8. Ми працюємо виключно з приватними школами та дитсадками а це означає високі заробітні плати тому що навчання в приватних закладах платне. Також це спонукає учнів бути більш уважними та старанними. Ще одна перевага це те що у класах як правило 7-12 дітей.
9. Як правило на заняттях присутні асистенти. Вони будуть допомагати пояснювати учням незрозумілі терміни слова та ін. А також будуть стежити за дисципліною, тому Ви не будете відволікатися! Ви просто проводите уроки і не займаєтесь вихованням, що також знімає певну відповідальність.
10. Компетентність та досвід! В свій час ми також брали участь у різних стажуваннях, та працювали там, куди їдуть наші клієнти, тому ми знаємо це все з власного досвіду!!! Чесність та порядність. Ми ніколи не обіцяємо те чого немає, не домальовуємо, не прикрашаємо. Розповідаємо все тільки так як воно є насправді.